O nás

Historie společnosti

Historiie společnosti SOLEDO s.r.o., zřizovatele e-shopu, sahá až do roku 2011, kdy převzala internetový obchod od fyzické osoby. Z původně malého obchodu nabízející jen značky Alpinepro  a Litex se rozrostla do multibrandového prodejce s velmi širokým záběrem značek a nabízeného sortimentu. Na začátku byla pronajímaná prodejní platforma, postupně jsme začali vyvíjet vlastní prodejní i logistické řešení. Od roku 2014 jsme začali provozovat kamenné prodejny se sortimentem outdoorového, sportovního a volnočasového oblečení působili jsme na spoustě míst (Svitavy, Frýdek-Místek, Moravská Třebová a další. Postupně ale byla pozornost upnuta k internetové verzi obchodu a v současnosti zůstala prodejn Ok-móda v Boskovicích v Jihomoravském kraji a Outletová značková prodejna Alpinepro v Prostějově. V posledních 4 letech expedujeme z logistického skladu v areálu Tylex v Letovicích, což nám umožnilo postupně zrychlit a zlepšit procesy pro obsluhu zákazníka.  Naším cílem od začátku je vstřícný přístup k zákazníkům, rychlé řešení jejich požadavků a snadnost dodané zboží vyměnit. Nestane se Vám, že byste nebyli informováni o stavu Vaší zakázky (snad jen v případě, že zadáte špatný e-mail nebo telefonní číslo). Operátoři se snaží zákazníkům vyhovět ve všech jejich požadavcích a dotazech, aby byli co nejvíce spokojeni. Každý rok také rozšiřujeme a zkvalitňujeme možnosti dopravy a platby, nabízíme několik způsobů doručení domů a také spoustu možností vyzvednutí zásilky na výdejním místě některé z velkých výdejních sítí v České republice (Zásilkovna, PPL parcelshop, Balíkovna)

Nabídka

Nabídka se od roku 2015 rozrůstá o další a další značky v nabídce, převážně ze segmentu Outdoorového oblečení a vybavení. V naší nabídce ale najdete spoustu značek pracovního a volnočasového oblečení, nabízíme campingové vybavení a stany, sportovní doplňky a vybavení a také pestrý textil vhodný pro potisk a výšivku který je také zajímavý cenou pro koncového zákazníka. Nabízíme také zajímavé a cenově dosutupné spodní prádlo, doplňky a další zboží.
Mezi nejvýraznější značky, krom uvedených Alpinepro a Litexu, patří značky Kilpi, Hannah, Rafiki, Relax, Loap, Northfinder. Nabízíme cenově dostupné spodní prádlo Gina, značkové ponožky VOXX, a mnoho dalších značek.

Zahraničí

Prakticky od počátku (od roku 2012) nabízíme své služby pro Slovenskou republiku, kde od počátku běží samostatný slovenský e-shop na doméně www-ok-moda.sk. Momentálně se chystá také prodej v Polsku, Německu a Rakousku. Nabídka v zahraničí je obdobná jak v ČR.

Současnost

V současné době spouštíme i další navázané OK-eshopy s jiným sortimentem, odkazy na ně postupně najdete na Ok-módě. Rozšiřujeme marketingové možnosti a v plánu jsou investice na vylepšení ergonomie a funkcí celé naší platformy. Věříme, že zkvalitnění služeb a větší nabídka nám zajistí Vaši přízeň a rádi se k nám budete vracet.

 

Provozovatelem e-shopu www.ok-moda.cz je SOLEDO s.r.o. Další informace najdete pod níže uvedeným tlačítkem

Rozcestník

 

 

Odebírejte naše novinky

Naposledy prohlížené produkty

Filtr