Hamaka NESTO YATE

Akce
NOVINKA

2 871 Kč 3 190 KčCena bez DPH: 2 373 Kč
Cena dočasně nižší
Akce končí: 16.7.
 • 0

  d

 • 0

  h

 • 0

  m

 • 00

  s

Cena před slevou:
3 190 Kč
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla 3 190 Kč
Kat. číslo: SS00793
Dostupnost
---
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu:15.07.2024

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební karty
Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

Obecný popis

NESTO je péřová deka pro účinnou izolaci hamaky z vnější strany. Hamaky jsou stále více oblíbené řešení pro spánek v přírodě. I v tomto případě je ale potřeba myslet na izolaci zespodu, protože zmáčknutý spacák na dně lehátka izoluje jen minimálně. Řešení nabízí buď karimatka v hamace anebo naše novinka underquilt NESTO. Jedná se v podstatě o péřovou deku s pružnými šňůrami zavěšenou pod hamakou tak, aby k ní těsně přiléhala. Peří v underquiltu zůstává načechrané a tím si zachovává vynikající izolační schopnosti, tedy hřejivost. Deka má stahování jak podélné, tak příčné na koncích, aby co nejlépe přiléhala k hamace. Na každém konci je za tímto účelem navíc přidán péřový límec. Nahoře můžete underquilt sepnout přes hamaku pomocí S karabinek, nebo ho můžete připevnit k bokům hamaky pomocí svorek Krokodýl. Díky tomu můžete použít hamaku i s moskytiérou. Do hamaky tak potřebujete už jen slabší spacák nebo deku přes sebe, to záleží na okolní teplotě. NESTO je obdélníkového tvaru a proto ji můžete použít i jako deku na přikrytí při spaní v autě nebo na chatě.  

KONSTRUKCE: H komory
TEPLOTA KOMFORT: -2 °C
TEPLOTA MEZNÍ: -10 °C
TEPLOTA EXTRÉM: -25 °C
MATERIÁL VNĚJŠÍ: 380T Micro nylon DWR
MATERIÁL VNITŘNÍ: 380T Micro nylon DWR
PLNĚNÍ: 530 g kachní peří 80/20 - 600 Cuin
HMOTNOST: 850 g
OBAL: Kompresní
BARVA: Šedá / modrá
ROZMĚRY: 200 x 110 cm
ROZMĚR PO SBALENÍ: 30 x 17 cm      

Praní: při praní používejte prací prostředky pro péřové oblečení. Perte ve vodě o teplotě do 30°C. Sušte v sušičce na nízkou teplotu nebo volně rozložené za občasného protřepání peří. Nepoužívejte jiné chemické prostředky, nežehlete.

Výrobce:

YATE
Záruční doba: 24 měsíců

Fotogalerie

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Nylon 380T

hustě tkaná příze z lehkého, ale pevného umělého vlákna. Nylon je příjemný na dotek, odolný proti poškození a propouští odpařovanou vlhkost. Díky úpravě DWR poskytuje částečnou ochranu proti vodě, hlavně proti kapkám sražené vody ve stanu, a díky tomu spacák rychle usychá.

Peří

Kachní peří je stále považováno za jeden z nejlepších izolačních materiálů. Nejlépe se hodí do zimních expedičních spacáků, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na lehkost a stlačitelnost náplně a zároveň je na minimum omezena možnost jejího zvlhnutí. Tepelně izolační vlastností prachového peří spočívají v jeho členitém povrchu, kde se vzduch akumuluje v dutinkách mezi mikroskopickými paprsky. Do prachového peří se většinou přimíchávají drobná pírka.

DWR

Materiál s DWR (Durable Water Repellency) úpravou má speciálně nanášenou vrstvu, která je voděodolná. Dopadající kapky vody nebo sněhu tvoří kapičky, které okamžitě odtékají z materiálu. Díky DWR úpravě zůstává materiál déle suchý a oblečení je tak více pohodlné k nošení i při nepříznivém počasí.

Související produkty

Odebírejte naše novinky

Naposledy prohlížené produkty

Filtr