Samonafukovací karimatka Alpin YATE

Samonafukovací karimatka Alpin YATE
Samonafukovací karimatka Alpin YATE Samonafukovací karimatka Alpin YATE Samonafukovací karimatka Alpin YATE Samonafukovací karimatka Alpin YATE Samonafukovací karimatka Alpin YATE Samonafukovací karimatka Alpin YATE
Technologie

Samonafukovací karimatka Alpin YATE

NOVÉ ZBOŽÍ
Doprava zdarma
2 320 Kč
Cena bez DPH: 1 917 Kč

Vyber velikost

---
Kat. číslo : SC00138

Dostupnost

---
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu:04.08.2022


Obecný popis

YATE ALPIN je model, který využívá nejmodernější materiály pro dosažení nejnižší hmotnosti a objemu po sbalení při zachování maximálního pohodlí a tepelného komfortu. Díky novému materiálu povrchu i jádra se nám podařilo snížit hmotnost na pouhých 620 g. Model YATE ALPIN jsme opatřili naším novým ventilem REVERSE, který umožňuje rychlejší nafukování i vyfukování. Tento model je určen pro turistiku, VHT a horolezectví pro použití ve stanu nebo na místech, kde nehrozí poškození povrchu. Materiál svršku je polyester 20 D ( gramáž 20 g / m2 ). Ten umožňuje, aby karimatka byla velmi lehká, ale zároveň je nutno dávat pozor, aby se povrch nepoškodil o kameny, ostré klacky atd. Odlehčené jádro snižuje hmotnost výrobku. WARM ZONE - pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace. Karimatka je dodávána s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k jeho poškození nebo ztrátě. 

Materiál: polyester 20 D
Rozměry: 183 x 51 x 3,8 cm, po sbalení: 14 x 26 cm
Tepelný odpor: 4,0 
Překládání na 1/2: ano
Hmotnost: 620 g  ( může kolísat ± 10% )

Výrobce:

YATE
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes