Stanové kolíky se závitem - 6 ks YTSS00783 YATE

Akce
NOVINKA

135 Kč 150 KčCena bez DPH: 112 Kč
Cena dočasně nižší
Akce končí: 16.7.
 • 0

  d

 • 0

  h

 • 0

  m

 • 00

  s

Cena před slevou:
150 Kč
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla 150 Kč
Kat. číslo: SS00783
Dostupnost
---
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu:15.07.2024

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební karty
Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

Obecný popis

Silný vítr a náhlé bouřky – to je počasí, které nás v posledních letech doprovází doma i na dovolených. Ve větru a bouři se žádný stan neobejde bez pořádného ukotvení. Ale co když je půda příliš písčitá a měkká a klasický kolík v ní nedrží dostatečně dobře? Nově vyvinuté kolíky to vyřeší. Jsou delší, širší a mají závit, díky kterému se do země zavrtají. Kolíky se závitem zajistí, že stan vydrží stát i v mnohem horších podmínkách, než když je ukotvený běžnými kolíky.

Materiál: Polypropylen
Délka: 19 cm
Hmotnost: 130 g
Sada: 6 ks

Výrobce:

YATE
Záruční doba: 24 měsíců

Fotogalerie

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Polypropylén

U tohoto vlákna oceníte především jeho velmi dobrou odolnost vůči namáhání a chemikáliím. Materiály jsou velmi lehké a jemné, ale přesto se řadí k textiliím s vysokou trvanlivostí. Charakteristickou vlastností polypropylénového vlákna je rychlý transport vlhkosti od pokožky a její rychlé odpařování na povrchu textilie, což vám zaručuje pocit sucha. Textilie s polypropylénovými vlákny je odolná jak vůči chemikáliím, bakteriím a plísním, tak vůči ulpívání nečistot na jejím povrchu. Z toho důvodu se velmi snadno udržuje. Polypropylénové vlákno je sice obtížněji barvitelné, ale získané barvy jsou velmi stálé. Ve vhodné kombinaci s jinými materiály můžeme docílit zajímavých efektů.

Související produkty

Odebírejte naše novinky

Naposledy prohlížené produkty

Filtr