černá - černá
 černá - černá
Technologie

Novinka
165 Kč
Cena bez DPH: 136 Kč
Pro registrované (klubová cena)
162 Kč

Vyber barvu

 černá - černá
 černá/červená - černá/červená

Vyber velikost

3/5
9/11
Kat. číslo :17100120

Dostupnost na eshopu

3/59/116/8
černá
nedostupné
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu: 19.04.2021

Zobrazit dostupnosti všech variant


Obecný popis

Lehké letní ponožky s dvouvrstvým nápletem. Nárt je síťovaný pro snadnější ventilaci vlhkosti. Pata a špička je speciálním tkaním zesílena na vyšší odolnost proti opotřebení. Ideální ponožky pro cyklistiku.

Síťovaný nárt pro usnadnění ventilace. Zesílená pata a špička. Použití léto Ideální pro cyklisty.

Vlastnosti materiálu: INSULATES

Složení materiálu: 30% Bavlna 30% PES Sensura 20% POP 15% PAD 5% Elastan

Výrobce:

Sensor
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Rozměry výrobku

Hlídací pes

Zadání poptávky po nedostupné barvě, velikosti

Hlídaní ceny

V tomto okně můžete zadat barvu a velikost, která není dostupná a máte o ni záíjem, v takovém případě pak budete odesláni automatickým mailem jakmile tato barva a velikost bude dostupná. Dále také náš operátor zkusí zajistit artikl u jiného obchodníka. I v takovém případě dostanete informaci, že jsme schopní toto zboží zajistit. Dále je možno zadat cenu, kterou jste ochotni za tento artikl zaplatit a v případě, že prodejní cena tohoto artiklu klesne pod tuto Vámi zadanou cenu, tak o tom dostanete informaci. Pokud zadáte telefon, budete kontaktování v případě dostupnosti a nebo v případě příznivé ceny telefonicky.

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace