Brýle na běžky CROSS RELAX

1 199 Kč 1 449 KčCena bez DPH: 991 Kč
Vyber barvu
 
	Barva čočky: Růžová
	Barva náhradní čočky: Transparent
	Barva rámu: Lesklá černá
	Kategorie slunečního filtru: 2
	Povrchová úprava čočky: ICE BLUE PLATINUM
 
	Barva čočky: Hnědá
	Barva náhradní čočky: Transparent
	Barva rámu: Lesklá bílá
	Kategorie slunečního filtru: 2
	Povrchová úprava čočky: INFERNO PLATINUM
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla 1 199 Kč
Kat. číslo: HTG34Q
Dostupnost
---
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu:Nezadáno

Zobrazit dostupnosti všech variant

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební karty
Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

Barva čočky: Hnědá
Barva náhradní čočky: Transparent
Barva rámu: Lesklá bílá
Kategorie slunečního filtru: 2
Povrchová úprava čočky: INFERNO PLATINUM

Obecný popis

Špičkové brýle pro běžecké lyžování, testované v náročných podmínkách, stálice v kolekci brýlí RELAX - to je model CROSS. Lehká konstrukce, aerodynamický tvar, odklápěcí hledí se širokým zorným polem, vysoká redukce mlžení, ochrana proti poškrábání, výměnná skla u vybraných modelů a pohodlný nastavitelný elastický pásek jsou důvodem pro takovou oblibu mezi závodníky.

100% UV ochrana.
Náhradní čočka součástí balení ZDARMA.
Relax mikrovláknové pouzdro ZDARMA.

Výrobce:

RELAX
Záruční doba: 24 měsíců

Fotogalerie

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Certifikát

Garantujeme prověřenou bezpečnost.

DURAMAX

Spolehlivě bezpečné: Materiál použitý při výrobě zorníků je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého speciálně pro ochranu před hrubým poškozením. Je lehčího až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům a maximálně bezpečný. Bezpečnost garantuje testování v akreditované laboratoři.

ICE VISION

Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.

Vhodné před dioptrické brýle

Brýle s úpravou OTG jsou připravené pro pohodlné vsazení a užívání dioptrických brýlí.

Nezamlžují se skla

Unikátní systém ventilace účinně kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání. Tvar a konstrukce rámů je navržená pro optimální proudění vzduchu protékající rámem brýle tak, aby vždy rychle a spolehlivě odsál vzniklou vlhkost a udržel vnitřní zorníky suché. Systém je plně kompatibilní se systémy ventilace helem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

SOFT VISION

Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je nejčastěji využívaný optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

Související produkty

Odebírejte naše novinky

Naposledy prohlížené produkty

Filtr